URODZINY DLA DZIECI NA SPORTOWO
– dużo ruchu, dużo frajdy!
Squash odlewnicza 7, urodziny dla dzieci na sportowo Warszawa: Tarchomin, Targówek, Bródno, Białołęka


Najczęściej zadawane pytania:

Jak i gdzie w Warszawie zorganizować urodziny dla dziecka?

Jeśli nie wiesz jak zająć dzieci w domu lub dość masz "urodzin w kulkach", jeśli chcesz by urodziny były wyjątkowe, bardzo różnorodne i angażujące dzieci na wielu płaszczyznach, wolisz by tajfun energii jaki mają dzieci był ukierunkowany w dobrą stronę i ominął Twój dom - Zaproś dzieci do nas! Organizujemy najlepsze urodziny dla dzieci w Warszawie.

Na czym polegają urodziny dla dzieci w klubie Squash Odlewnicza 7?

Nasze urodziny organizujemy pod hasłem „na sportowo”, w planie jest jak najwięcej ruchu, zabawy i konkursów a jak najmniej siedzenia J Naszym celem jest pozwolić dzieciom się wyszaleć w sposób bezpieczny i jednocześnie zajmujący dzieci. Urodziny są bardzo różnorodne: gramy w piłkę, unihokeja, pokonujemy tory przeszkód, poznajemy squasha (który zawsze jest dla dzieci nowością i zaskoczeniem), bawimy się różnego rodzaju piłkami,  startujemy w konkursach indywidualnych i zespołowych.  U nas dzieci po prostu nie będą się nudzić!

Komu będą się podobać urodziny?

Każdemu! Nie ważne czy grupa jest mieszana, czy są sami chłopcy lub dziewczynki, czy dzieci są w przedziale wiekowym 6-8 czy 12-14 lat. Zawsze rodzaj zabaw i aktywności dopasowujemy konkretnie pod daną grupę. Nigdy też nie mamy stałego i sztywnego schematu bo każda grupa dzieci jest inna i musi być traktowana indywidualnie. Jeśli dzieci lubią ruch i sport to świetnie, jeśli nie – sprawimy, że polubią. Kilka lat doświadczenia sprawia, że nasi animatorzy poprowadzą każdą grupę.

Ile trwają urodziny?

Urodziny trwają 2h. Po około 1h przewidziana jest 10 min przerwa na tort.

Gdzie organizowane są urodziny i jak przygotować dziecko?

W Warszawie  klubie Squash Odlewnicza 7 na styku dzielnic Białołęka i Targówek. Klub znajduje się vis a vis ośrodka egzaminacyjnego nauki jazdy WORD. Bardzo łatwo i szybko dojedziesz do nas z takich dzielnic i osiedli jak: Targówek, Bródno, Białołęka, Tarchomin, Żoliborz, Bielany, Praga Płn. Urodziny organizujemy cały rok, niezależnie od pogody czy innych okoliczności.  Jedyne czego potrzebują dzieci to strój jak na W-F, oraz buty sportowe na zmianę.

Ile może być maksymalnie dzieci?

Zależy to do wieku, ale nawet do 24 osób. Dzieciaki nie siedzą przy stole. Całą impreza odbywa sie na kortach, z krótkimi przerwami na łyczek soku/wody, przy szwedzkim stole.

Czy rodzice mogą zostać lub brać udział w urodzinach?

Dla rodziców możliwości są dwie. Można zostawić dzieci pod naszą opieką i skorzystać z oferty pobliskich centrów handlowych (Factory Annopol, 2min od nas) lub zarezerwować dodatkowe korty, aby rodzice również spróbowali czym jest squash (samodzielnie lub z naszymi trenerami). I spędzili ten czas na sportowo. Klub niestety nie dysponuje miejscem dla rodziców, w którym mogą poczekać na dzieciaki

W jakich terminach odbywają się imprezy?

W soboty w godzinach 12:00 - 14:00. Nie ma reguły z jakim wyprzedzeniem trzeba dokonywać rezerwacji. Nawet jeśli zadzwonisz tydzień przed urodzinami, postaramy się je dla Ciebie zorganizować!

Co jest zapewnione podczas urodzin w klubie?

Z naszej strony zapewniamy opiekę 2 instruktorów, 2 korty do squasha, rezerwacje patio i części "stolikowej". W cenie są wszystkie "plastiki" (kubeczki, talerzyki, łyżeczki etc.) oraz napoje dla dzieci w nieograniczonej ilości (woda i soki).  Przekąski dla dzieci należy przynieść we własnym zakresie, niemniej sugerujemy by było ich niewiele – wolimy się bawić niż siedzieć przy stole.

Jak długo organizujemy urodziny na sportowo?

Urodzinami dla dzieci w Warszawie zajmujemy się od ponad 10 lat. Mamy za sobą kilkadziesiąt lub już nawet kilkaset zorganizowanych i udanych imprez.

Jaki jest koszt zorganizowania imprezy?

900 zł (w przypadku grupy poniżej 12 osób - 500zł)

Czy wymagana jest zaliczka przy rezerwacji terminu?

Tak, po rezerwacji terminu prosimy o wpłacenie w przeciągu 7 dni zaliczki w kwocie 250 zł.
Zaliczkę można wpłacić na recepcji, w godzinach pracy klubu (pon.-pt. 8-22, sob-niedz. 9-18), lub przelewem na konto:

SQUASH ODLEWNICZA 7 Sp. z o.o.

Numer konta:
24 1090 1014 0000 0001 4173 2700
W tytule wpisując: nazwisko oraz datę imprezy

UWAGA: w przypadku płatności przelewem prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: kontakt@odlewnicza7.pl.


powrót