URODZINY DLA DZIECI NA SPORTOWO
– dużo ruchu, dużo frajdy!
Squash odlewnicza 7, urodziny dla dzieci na sportowo Warszawa: Tarchomin, Targówek, Bródno, Białołęka


Najczęściej zadawane pytania:

Jak i gdzie w Warszawie zorganizować urodziny dla dziecka?

Jeśli nie wiesz jak zająć dzieci w domu lub dość masz "urodzin w kulkach", jeśli chcesz by urodziny były wyjątkowe, bardzo różnorodne i angażujące dzieci na wielu płaszczyznach, wolisz by tajfun energii jaki mają dzieci był ukierunkowany w dobrą stronę i ominął Twój dom - Zaproś dzieci do nas! Organizujemy najlepsze urodziny dla dzieci w Warszawie J

Na czym polegają urodziny dla dzieci w klubie Squash Odlewnicza 7?

Nasze urodziny organizujemy pod hasłem „na sportowo”, w planie jest jak najwięcej ruchu, zabawy i konkursów a jak najmniej siedzenia J Naszym celem jest pozwolić dzieciom się wyszaleć w sposób bezpieczny i jednocześnie zajmujący dzieci. Urodziny są bardzo różnorodne: gramy w piłkę, unihokeja, pokonujemy tory przeszkód, poznajemy squasha (który zawsze jest dla dzieci nowością i zaskoczeniem), bawimy się różnego rodzaju piłkami,  startujemy w konkursach indywidualnych i zespołowych.  U nas dzieci po prostu nie będą się nudzić!

Komu będą się podobać urodziny?

Każdemu! Nie ważne czy grupa jest mieszana, czy są sami chłopcy lub dziewczynki, czy dzieci są w przedziale wiekowym 6-8 czy 12-14 lat. Zawsze rodzaj zabaw i aktywności dopasowujemy konkretnie pod daną grupę. Nigdy też nie mamy stałego i sztywnego schematu bo każda grupa dzieci jest inna i musi być traktowana indywidualnie. Jeśli dzieci lubią ruch i sport to świetnie, jeśli nie – sprawimy że polubią. Kilka lat doświadczenia sprawia, że nasi animatorzy poprowadzą każdą grupę.

Ile trwają urodziny?

Urodziny trwają 2h. Po około 1h przewidziana jest 10-15 min przerwa na tort.

Gdzie organizowane są urodziny i jak przygotować dziecko?

W Warszawie  klubie Squash Odlewnicza 7 na styku dzielnic Białołęka i Targówek. Klub znajduje się vis a vis ośrodka egzaminacyjnego nauki jazdy WORD. Bardzo łatwo i szybko dojedziesz do nas z takich dzielnic i osiedli jak: Targówek, Bródno, Białołęka, Tarchomin, Żoliborz, Bielany, Praga Płn. Urodziny organizujemy cały rok, niezależnie od pogody czy innych okoliczności.  Jedyne czego potrzebują dzieci to strój jak na W-F.

Ile może być maksymalnie dzieci?

Zależy to do wieku, ale nawet do 22 osób. Nie ma minimalnej ilości dzieci.

Czy rodzice mogą zostać lub brać udział w urodzinach?

Dla rodziców dzieci możliwości jest kilka. Można zostawić dzieci pod naszą opieką i np. skorzystać z oferty pobliskich centrów handlowych lub zostać u nas – na rodziców czekają wygodne stoliki z których można cały czas obserwować co się dzieje na urodzinach, możliwość zamówienia kawy czy herbaty. Jest także możliwa opcja rezerwacji kortu dla rodziców i poznania czym jest Squash w wydaniu dla dorosłych – samodzielnie lub z naszymi trenerami.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin na urodziny dla swojego dziecka?

Wszystko zależy od terminu, nie ma określonej reguły. Nawet jeśli zadzwonisz tydzień przed urodzinami, postaramy się w elastyczny sposób znaleźć dogodną datę.

Co jest zapewnione podczas urodzin w klubie?

Z naszej strony zapewniamy opiekę 2 instruktorów, 2 korty do squasha, rezerwacje patio i części "stolikowej" dla dzieci i rodziców. W cenie są wszystkie "plastiki" (kubeczki, talerzyki, łyżeczki etc.) oraz napoje w nieograniczonej ilości dla dzieci (woda i soki).  Tort może być wliczony w cenę lub być po Państwa stronie. Przekąski dla dzieci należy przynieść we własnym zakresie, niemniej sugerujemy by było ich niewiele – wolimy się bawić niż siedzieć przy stole.

Jak długo organizujemy urodziny na sportowo?

Urodzinami dla dzieci w Warszawie zajmujemy się już od 8 lat (wcześniej na tenisie, teraz na squasha), mamy za sobą kilkadziesiąt lub już nawet kilkaset zorganizowanych i udanych imprez.

Jaki jest koszt zorganizowania imprezy?

550 zł bez tortu lub 650 zł z tortem. W przypadku grup 8-9 osób i mniejszych cena ustalana jest indywidualnie.

Czy wymagana jest zaliczka przy rezerwacji terminu?

Tak, po rezerwacji terminu prosimy o wpłacenie w przeciągu 7 dni zaliczki w kwocie 100 zł.
Zaliczkę można wpłacić na recepcji, w godzinach pracy klubu (pon.-pt. 8-23, sob-niedz. 8-20), lub przelewem na konto:

SQUASH ODLEWNICZA 7 RAFAŁ WIECZOREK
JAKUB KOSIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Odlewnicza 7
03-231 Warszawa

23 1940 1076 3178 4410 0000 0000
W tytule wpisując: imię.nazwisko.data urodzin.

UWAGA: w przypadku płatności przelewem prosimy o poinformowanie klubu telefonicznie, za pomocą sms lub mailowo, iż taka płatność nastąpiła.

(888 222 811, kontakt@odlewnicza7.pl)


powrót